Myslíme na Vás i Vaši zahradu.

CB proles | Husqvarna | Zahradní a lesní technika | Motorové pily Husgvarna / E-shop / Gardena / Péče o trávník / Sypací vozíky / GARDENA Sypací vozík L 432-20

GARDENA Sypací vozík L 432-20

GARDENA Sypací vozík L 432-20-11%
Novinka
Akce
Kód:2419676761-01
EAN:4078500033169
Výrobce:GARDENA
Minimální odběr:1
Doba dodání:Dodání do 2 pracovních dnů
Běžná cena:1 069 Kč
Cena s DPH:960 Kč

960

GARDENA sypací vozík L je optimálně vhodný pro rozptyl hnojiv nebo posypových materiálů na středně velkých plochách. Lze jej snadno ovládat pomocí funkce otevřít/zavřít na rukojeti, kde lze také nastavit množství sypaného materiálu. Posuvný kryt je opatřen těsnícím okrajem, který těsně uzavírá zásobník a zabraňuje sypání, když vozík stojí, během jeho plnění nebo po použití. Speciální rozmetací válec GARDENA sypacího vozíku L rozptyluje posypový materiál dokonale rovnoměrně, přesně a pouze na ty oblasti, kde je to požadované. Sypací vozík lze snadno čistit vodou.

Pohodlné dávkování -  funkce otevření/zavření na rukojeti umožňuje přesné dávkování sypaného materiálu. Na rukojeti lze dokonce nastavit dávkovací množství, a to bez namáhání nebo ohýbání zad.

1Odolný vůči korozi a povětrnostním vlivům - sypač je vyrobený z materiálu odolného vůči korozi a povětrnostním vlivům a lze jej snadno čistit vodou.

Celoroční využití - sypač L lze použít s posypovým materiálem s různými velikostmi částic - při rozptylování hnojiv, semen, granulátů, písku a posypové soli. Díky tomu je využitý po celý rok, a to jak v létě, tak i v zimě.

Rovnoměrný rozptyl - speciální sypací válec zajišťuje rovnoměrný rozptyl posypového materiálu. Posuvný kryt ze směsi dvoukomponentního materiálu uzavírá rozmetací nádobu tak pevně, že se posypový materiál nemůže po použití neúmyslně vysypat.

Pro všechny terény - velká profilovaná kolečka poskytují dobrou přilnavost a optimální trakci na jakémkoliv podkladu.

Technické údaje :

Kapacita sečení, m² 400 m²

Šířka posypu 0.45 m

Kapacita kontejneru 12.5 l

 

 
 
 
 
 

 Přihlášení k odběru newsletteru

Kontakt

CB PROLES a.s.
K. Světlé 2447
370 04 České Budějovice