Myslíme na Vás i Vaši zahradu.

CB proles | Husqvarna | Zahradní a lesní technika | Motorové pily Husgvarna / E-shop / Gardena / Péče o trávník / Sypací vozíky / GARDENA Sypací vozík XL 436-20

GARDENA Sypací vozík XL 436-20

GARDENA Sypací vozík XL 436-20-11%
Novinka
Akce
Kód:2419676762-01
EAN:4078500033190
Výrobce:GARDENA
Minimální odběr:1
Doba dodání:Dodání do 2 pracovních dnů
Běžná cena:1 890 Kč
Cena s DPH:1 699 Kč

1 699

GARDENA sypací vozík XL se ideálně hodí pro běžný rozptyl hnojiv a posypových materiálů na větších plochách. Rozmetací kotouč distribuuje posypový materiál dokonale rovnoměrně a čistě. Sypací vozík XL lze snadno ovládat pomocí funkce otevřít/ zavřít na rukojeti, kde lze rovněž nastavit množství posypu. Krycí panel na rozmetacím kotouči umožňuje přesný rozptyl posypového materiálu, aniž by musel zasahovat uživatel. Sypací vozík lze snadno čistit vodou.    

Rovnoměrný rozptyl - bez sypání po použití, bez ucpávání. Rozmetací kotouč poskytuje optimální funkčnost a rovnoměrný rozptyl posypového materiálu. Rozsah rozptylu se pohybuje v závislosti od rychlosti chůze od 1,5 do 6 metrů (r = 1,5 - 3 m).

Celoroční využití - sypač XL lze použít s posypovým materiálem s různými velikostmi částic - při rozptylování hnojiv, semen, granulátů, písku a posypové soli. Díky tomu je využitý po celý rok, a to jak v létě, tak i v zimě.

Pohodlné dávkování - funkce otevření/zavření na rukojeti umožňuje přesné dávkování sypaného materiálu. Na rukojeti lze dokonce nastavit dávkovací množství, a to bez namáhání nebo ohýbání zad.

Sype až k okrajům - nastavitelný krycí panel na rozptylovacím kotouči umožnuje přesný rozptyl posypového materiálu. Umožňuje to také sypání až k okrajům.

Odolný vůči korozi a povětrnostním vlivům - sypač je vyrobený z materiálu odolného vůči korozi a povětrnostním vlivům a lze jej snadno čistit vodou.

Pro všechny terény - velká profilovaná kolečka poskytují dobrou přilnavost a optimální trakci na jakémkoliv podkladu.

Technické údaje :

Kapacita sečení, m²: 800 m²

Šířka posypu: 6 m

Kapacita kontejneru: 18 l

 
 
 
 
 

 Přihlášení k odběru newsletteru

Kontakt

CB PROLES a.s.
K. Světlé 2447
370 04 České Budějovice