Kamenná prodejna je otevřena!
Navštivte nás na adrese: CB PROLES a.s., K. Světlé 2447, 370 04 České Budějovice

Kubota RTV X 900 TW traktor

Kód produktu
570W26TC50721
Výrobce
Kubota

Na dotaz

  • 599 000 Kč s DPH

Odeslat poptávku

Robustní, výkonná a spolehlivá vozidla řady RTV 900, jsou originální a vysoce efektivně řešená transportní, terénní vozidla. Díky účelnému a promyšlenému využití řady progresivních, konstrukčních prvků poskytují všestranné (bez nadsázky univerzální) možnosti uplatnění.

RTV 900 W je ve standardním provedení dodáván s oranžovým zabarvením karoserie, s čelním ochranným rámem, hydraulickým zvedáním ložné plochy, dvěma sedačkami a vybavením pro provoz na veřejných komunikacích. Rovněž tažení přívěsu není problém - vozidlo je vybaveno robustním závěsným zařízením.

RTV 900 W je vhodný pro nejrůznější použití v komunálních službách, farmářství, lesním hospodářství, ochraně přírody, stavebnictví, sportovních a hotelových komplexech. Vyhovuje i pro převoz výrobků a materiálu ve strojírenství.

Motor
Tříválcový kapalinou chlazený naftový motor Kubota s výkonem 21,6 HP, poskytuje dostatečnou sílu pro transport nákladu ( do 500 kg) v obtížně průjezdném terénu.

Hydrostatický převod VHT
Hydrostatický převod s násobičem reagující v závislosti na zatížení, dává RTV900 jeho sílu. Díky třem jízdním rozsahům se vyznačuje rychlou akcelerací, optimální tažnou silou v každém terénu, vynikajícími jízdními vlastnostmi a bezpečnou jízdou na svazích. Kromě toho pracuje tento systém s vyšší účinností a nižším opotřebením, než řemenové převody, nabízené většinou konkurenčních výrobců.

Přesně reagující hydrostatické řízení
Při jízdě v terénu je nutné se rozhodovat ve zlomcích sekund. RTV 900 má k tomu potřebnou rychlost reakce. Jedná se přitom o první vozidlo této třídy, které je vybavené hydrostatickým řízením.

Stabilní rámová konstrukce
Velmi pevná rámová konstrukce RTV900, odolná proti namáhání je vhodná pro dlouholeté použití stroje při velké pracovní zátěži.

Zavěšení zadních kol
Zadní kola jsou zavěšena na společném sdruženém ramenu nápravy De Dijon, s listovými péry a tlumiči. Tím jsou nárazy při jízdě v neschůdném terénu co nejvíce eliminovány.

Spolehlivá mokrá kotoučová brzda
Jízda v kopcovitém terénu znamená časté brzdění. S hydraulicky ovládanou mokrou kotoučovou brzdou můžete zastavit rychle a bez vynaložení velké síly. Má zvláště dlouhou životnost, takže nedochází ke snížení výkonu v důsledku opotřebení.

Velká světlá výška nad zemí
Díky mimořádné výšce nad zemí (přibližně 20 cm) je možné s RTV900 jezdit bez problémů v neschůdném a neznámém terénu. Pro vynikající stabilitu a vysoký jízdní komfort disponuje stroj širokým rozchodem a širokými pneumatikami.

Přístrojová deska
Abyste mohli nepřetržitě sledovat silnici, je přístrojová deska uspořádána tak, že je možné důležité provozní parametry odečíst jedním pohledem. Je na ní namontovaná světelná signalizace mimo jiné pro stav oleje, kontrolu dobíjení a mnoho dalších funkcí.

Velká ložná plocha se zvedáním
Ať dopravujete velký náklad ( maximální zátěž 500 kg) nebo menší množství materiálu ? obojí můžete bezpečně uložit na zvláště velké ložné ploše. Pravý hydraulický zvedací systém umožňuje snadné vyklápění pomocí jediné páky. RTV900 může bez problémů transportovat Europaletu (1,2 m).

Čelní ochranný rám
Na rozdíl od jiných strojů, které jsou v prvé řadě vybaveny čelním ochranným rámem z dekorativních důvodů, poskytuje vysoce odolný čelní rám z oceli dobrou ochranu.

Komfortní sedačka
Pro nejvyšší jízdní komfort je RTV 900 W vybaven dvěma velkoryse čalouněnými samostatnými sedačkami. Pro větší bezpečnost cestujících jsou namontovány bezpečnostní pásy s dvojitou bezpečnostní funkcí a boční držadla.

Bezpečnostní ochranný rám
Pro zajištění optimální ochrany řidiče je RTV vybaveno ochranným rámem (ROPS), který lze na objednávku doplnit čelním sklem a ochrannou stříškou nebo nahradit ho kabinou ( rovněž na objednávku).

Systém osvětlení a držák registrační značky
Vedle bezpečnostního ochranného rámu a dvou sedaček (pro řidiče a spolujezdce) s bezpečnostními pásy patří systém osvětlení(A)- včetně světlometů, ukazatelů směru jízdy, zpětným zrcátkem a odrazkami, a držák registrační značky(B) do úplného vybavení pro provoz na veřejných komunikacích. Toto vybavení rozšiřuje možnosti využití vozidla. Můžete jezdit v nejnáročnějším volném terénu, ale také na veřejných cestách a silnicích.

Technická data

Motor vrchový 3- válcový 4- taktní diesel OHV
Výkon ECE-R24 15,4 (20,9 HP) kW
Kapacita palivové nádrže 28 l
Převodovka variabilní hydrostatická VHT
Maximální rychlost 40 km/h
Řízení plně hydraulické
Brzdy (vpředu/vzadu) uzavřené olejem chlazené kotoučové
Délka 3030 mm
Šířka 1520 mm
Výška 2125 mm
Rozměry ložné plochy šířka 1320 ; délka 1180 ; hloubka 290 mm
Zatížení ložné plochy 500 kg
Čelní ochranný rám standard
Barva karoserie oranžová
Hydraulické zvedání ložné plochy standard
Vybavení pro provoz na veřejných komunikacích standard
Hmotnost 925 kg

Převodovka
hydrostatická
Motor
Kubota
Hmotnost
1620 kg
Výkon
29,78/40 kW/HP

Další Komunální traktory

Kubota B 1220 traktor

Kubota B 1220 traktor

Na dotaz

  • 247 000 Kč s DPH
Kubota B 1620 traktor

Kubota B 1620 traktor

Na dotaz

  • 363 000 Kč s DPH
Kubota RTV X 900 TW traktor

Kubota RTV X 900 TW traktor

Na dotaz

  • 599 000 Kč s DPH

Přihlášení k odběru newsletteru

AGAMA
Echo
FISKARS
HONDA
Husqvarna
STIGA

Otevírací doba

Po – Pá7:30 – 17:00
So8:30 - 11:30
NeZAVŘENO

Vyrobil FT SunFT Sun

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Odeslání poptávky

Máte zájem o tento produkt? Zanechte na sebe kontakt a my se s Vámi spojíme.

Pro ověření vyplňte první písmeno abecedy.

*Je nutné vyplnit telefon nebo e-mailovou adresu.